Xperiment
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Licori (vin)

2 participanți

In jos

Licori (vin) Empty Licori (vin)

Mesaj Scris de Axel10 Mier Mai 16, 2012 7:27 am

Propu sa se bage pe sev licorile vin cele care iti da instant 1,5k sau depinde cat baga GM sa iti dea nu vreau cele care iti dau 100% viata pt ca cu lic normale daca sar 2 3 esti mort asa mori mai greu...


Deci cn e Pro si cn COntra ?

Axel10
Membru
Membru

Mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/05/2012

Sus In jos

Licori (vin) Empty Re: Licori (vin)

Mesaj Scris de SuraNumber1 Mier Mai 16, 2012 7:51 am

Contra....Ce naiba pt ce trebuie facute itemele? sa fi bun si sa rezisti si sa nuti mai i DMG ( sau sati ia dmg mic 500 sau 1 k sau 2k ) in cazul monstrilor , la fel si in cazul in care te dai pe liber sau cand faci duel si bagi red alalalt nu mai are sanse sa te omoare . ( Dar nu se baga red in duele doar in cazul unor prosti )
SuraNumber1
SuraNumber1
Moderator
Moderator

Mesaje : 154
Puncte : 196
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/05/2012

Sus In jos

Licori (vin) Empty Re: Licori (vin)

Mesaj Scris de Axel10 Mier Mai 16, 2012 7:57 am

SuraNumber1 a scris:Contra....Ce naiba pt ce trebuie facute itemele? sa fi bun si sa rezisti si sa nuti mai i DMG ( sau sati ia dmg mic 500 sau 1 k sau 2k ) in cazul monstrilor , la fel si in cazul in care te dai pe liber sau cand faci duel si bagi red alalalt nu mai are sanse sa te omoare . ( Dar nu se baga red in duele doar in cazul unor prosti )


NU ma refeream sa le bage pt duel:| la scandal daca vin 2 pe tine esti mort cu lic normale... eu daia zic la scandal is bune si pt war

Axel10
Membru
Membru

Mesaje : 32
Puncte : 36
Reputatie : 0
Data de inscriere : 12/05/2012

Sus In jos

Licori (vin) Empty Re: Licori (vin)

Mesaj Scris de SuraNumber1 Mier Mai 16, 2012 9:22 am

Pt war asa bagi red si nu mai moare nimeni .... si cand te ataca 2 asta e asta e metinu nu baga licori ca te omoara pe tn 2 asta e Neutral Asta-i metinu.. daca esti bun si ai set nu te omoara !
SuraNumber1
SuraNumber1
Moderator
Moderator

Mesaje : 154
Puncte : 196
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/05/2012

Sus In jos

Licori (vin) Empty Re: Licori (vin)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum