Xperiment
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere GM server by HorrOr

3 participanți

In jos

Cerere GM server by HorrOr Empty Cerere GM server by HorrOr

Mesaj Scris de pumarullzz Sam Mai 19, 2012 5:40 pm

Buna ziua ma numesc Andrei in joc ma numesc HorrOr si asi dori sa concurez pentru un post in stafful dumneavoastra !

Numele meu complet este : Calin Andrei Cosmin
Varsta : 19 ani
Locatie : Romania , Teleorman Alexandria
Experienta : am nu mai mult nu mai putin de 4 ani de metin oficial am inceput cu metin2uk dupa care pe metin2ro apoi am realizat ca este o pierdere de vreme si la nivel 92 m-am oprit de oficial si am inceput cu servere private am la activ circa 35 de servere private jucate am detinut de 5 ori post de GM pe servere private respectabile si am detinut 2 servere propri ! Cunosc tot ce inseamna metin2 absolut orce mapa , mob sau item ma refer la cele normale nu modificate de anumiti detinatori de servere !
De ce asi vrea GM : doar pentru pura distractie si pentru a ajuta la randul meu buna desfasurare a jocului ......

Ce pot spune mai mult sper sa fiu inteles de dumneavoastra si asi vrea sa fiu ales respect foarte mult acest server si asi dori cu mare drag sa detin un post in stafful dumneavoastra ! Astep ori ce fel de raspuns din partea dumneavoastra domnule Avalon !! Cu respect HorrOr !!!

pumarullzz

Mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 19/05/2012

Sus In jos

Cerere GM server by HorrOr Empty Re: Cerere GM server by HorrOr

Mesaj Scris de SebY Sam Mai 19, 2012 9:01 pm

Nu se dau GM!
SebY
SebY
Moderator
Moderator

Mesaje : 295
Puncte : 390
Reputatie : 3
Data de inscriere : 01/05/2012
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Sus In jos

Cerere GM server by HorrOr Empty Re: Cerere GM server by HorrOr

Mesaj Scris de SuraNumber1 Dum Mai 20, 2012 2:22 am

Ba uitativa la topicuri Neutral Vedeti ca sau mai facut 2 cereri am zis nu iar voi tot cereti . Doamne Neutral
SuraNumber1
SuraNumber1
Moderator
Moderator

Mesaje : 154
Puncte : 196
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/05/2012

Sus In jos

Cerere GM server by HorrOr Empty Re: Cerere GM server by HorrOr

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum